Dlaczego właśnie my?

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mirex” dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przyszłych kierowców może pochwalić się niemal 100% zdawalnością testów teoretycznych.

Nowoczesny ośrodek zapewnia znakomite przygotowanie do egzaminu praktycznego. Na kursach organizowanych w naszym ośrodku zdobędziesz pełną i rzetelną wiedzę z przepisów oraz w zakresie obsługi pojazdu.

Pochlebne opinie, padające z ust kierowców, którzy niezbędne szkolenie przechodzi w OSK „Mirex”, utwierdzają nas w przekonaniu, iż wykonujemy swą pracę rzetelnie i właściwie. Nasza firma zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych i profesjonalnie przygotowanych instruktorów w Częstochowie. To kadra o wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązująca kontakt z naszymi kursantami, dysponująca konieczną wiedzą z zakresu psychologii. Wszystko to sprawia, iż nauka jazdy w naszym ośrodku to prawdziwa przyjemność.
Szkolenia dydaktyczne przebiegają w miłej atmosferze, bezpośrednio stworzonej przez wykwalifikowanych wykładowców. Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie życiowe i niezachwianą cierpliwość. Te wszystkie aspekty sprawiają, iż możemy pochwalić się imponującą rzeszą kierowców w okręgu częstochowskim, którzy pierwsze szlify zbierali właśnie pod okiem naszych instruktorów.