O Nas

O.S.K. "MIREX" | Kim jesteśmy?

page2_img1

Ośrodek Szkolenia Kierowców w Częstochowie

Ośrodek Szkolenia Kierowców „MIREX” mieści się w centrum Częstochowy, w pobliżu dworca PKP, PKS, linii tramwajowej oraz przystanków komunikacji miejskiej. To położenie stanowi dodatkowy atut O.S.K. "Mirex". Zarówno biuro ośrodka jak sala wykładowa mają stałą siedzibę przy ulicy Śląskiej 23/25, gdzie odbywa się również zmiana kursantów.

Nasza szkoła jazdy już od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu kursów prawa jazdy w Częstochowie. Za szczególne osiągnięcie uważamy wysoką zdawalność państwowych egzaminów przez naszych kursantów. Po za wykwalifikowaną kadrą oferujemy niezbędne podczas nauki do egzaminu teoretycznego materiały dydaktyczne.

Jak zdać prawo jazdy w Częstochowie?

1

zapisać się na egzamin państwowy

Aby zapisać się na egzamin państwowy należy pobrać zaświadczenie o ukończonym kursie nauki jazdy z Ośrodka Szkolenia Kierowców, następnie udać się do WORD.
 
Na miejscu, po uiszczeniu opłaty kandydat ustala termin egzaminu.

czytaj więcej
2

złożyć wymagane dokumenty

Po złożeniu dokumentów w Oddziale Praw Jazdy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Częstochowie ( pok. 39, tel. 34/ 32 29 163) zostaje wygenerowany i przekazany wnioskodawcy indywidualny nr PKK niezbędny do rozpoczęcia kursu w OSK oraz zapisania się na termin egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

czytaj więcej
3

dokonać opłaty egzaminacyjnej

Opłaty należy uiścić w Wojewódzkim Ośrodek Ruchu Drogowego mieszczącym się w Częstochowie przy ul. Hallera 1.
 
Kliknij poniższy link aby dowiedzieć się o aktualnych opłatach za przeprowadzenie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

czytaj więcej